Zakład sitodruku +48 782 241 362 sitodruk@egarscreen.com.pl

Zakład sitodruku EGAR SCREEN - Szczecin

Firma Egar Screen powstała na początku lat 90. Od ponad 25 lat oferujemy naszym Klientom koszulki z nadrukiem najwyższej jakości. Przez te wszystkie lata pracy zgromadziliśmy ogromne doświadczenie w technologii sitodruku. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, naszą ofertę z czasem rozszerzyliśmy o druk cyfrowy. W naszej ofercie znajdą Państwo ekologiczne torby z nadrukiem, możliwość druku na metalach, tworzywach sztucznych czy drewnie .

Zlecenia realizujemy w oparciu o najwyższej jakości materiały i sprzęt drukarski. Nowoczesny druk nie ma przed nami tajemnic! Wykonując zlecenia, dbamy o to, aby produkt końcowy prezentował najwyższe walory estetyczne, będąc przy tym trwałym i odpornym na zużycie. Do realizacji prac używamy najlepszych materiałów. Wykorzystujemy farby transparentne oraz w pełni kryjące, charakteryzujące się odpornością na działanie czynników atmosferycznych i światła słonecznego. Wykonane przez nas nadruki na koszulkach będą trwałe i odporne na spieranie. 

Nadruki na ubraniach? Tylko Egar Screen!

Każdemu klientowi zapewniamy kompleksową obsługę, włączając w to zakres projektowania i koncepcji reklamy. Zawsze przedstawiamy szeroką gamę możliwości wykonawczych, aby spełnić każde wymagania. Jesteśmy profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem. Zrealizowaliśmy wiele prac dla Klientów z całej Polski. 

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.