A A A

Koszulki

Sitodruk pantonowy (nadruki farbami PANTONE™)

Sitodruk nanoszony tymi kolorami, to druki o mocnych, wyrażnych kolorach, idealne do tkanin jasnych jak i ciemnych. Używane farby są głównie wysokiej jakości farbami plastizolowymi dające nadruk o świetnym wyglądzie i trwałości

Sitodruk na tkaninach CMYK

Techniką sitodruku CMYK drukujemy nadruki wielobarwne jak zdjęcia lub grafikę z delikatnymi przejściami tonalnymi. Przy koszulce białej przygotowanie do druku wymaga 4-ech matryc i 4-ech klisz. Koszulki w innych kolorach wymagają dodatkowej, 5-tej matrycy do białego podkładu pod nadruk, ze względu na transparentność kolorów.

Metoda ta charakteryzuje się dużą wytrzymałością podczas użytkowania i prania odzieży, długotrwałym utrzymaniu barw nadruku, oraz niską ceną przy większych nakładach.

Sitodruk transferowy (termotransfer)

Technika sitodruku transferowego jest bardzo podobna do techniki sitodruku bezpośredniego, daje nam jednak uzyskanie świetnej ostrości drobnego tekstu, jak również nadruku w nietypowych miejscach np. blisko szwów. Termotransfer to idealna technika druku m.in. na bluzach.

Sitodruk termotransferowy daje idealnie gładką powierzchnię nadrukowanej farby. Jednak nie wszystkie projekty nadają się do wykonania techniką termotransferu.

Haft komputerowy

Haft komputerowy jest efektowny, niespieralny i niemalże niezniszczalny. Stosowany jest na koszulkach Polo, czapkach, polarach; wszelkiego rodzaju odzieży roboczej, koszulkach o wyższej gramaturze (min. 180g). Koszt haftu uzależniony jest od wielu czynników. W związku z tym przy zapytaniu o cenę, prosimy o przesłanie na nasz adres e-mail wzoru w postaci pliku graficznego (jpg lub rysunek wektorowy). Cena wyhaftowania wzoru zaprojektowanego przez Państwa jest określana wstępnie (+/-15%) na podstawie przysłanego projektu oraz podanych przez Państwa wymiarów haftu. Cena samego opracowania wzoru na format hafciarski zaczyna się już od 50 zł. Jest to koszt jednorazowy i ponowne jego wykorzystanie nie wymaga dopłaty. Przy większych zamówieniach na haft komputerowy stosujemy rabaty.

 

Druk na koszulkach, druk na koszulkach Szczecin, sitodruk Szczecin.

© Copyright EGARSCREEN.COM.PL
All Rights Reserved.